Anketa: “Segmentacija tržišta u visokom obrazovanu”

Poštovani,

moje ime je Marino Učeta i student sam druge godine specijalističkog diplomskog studija „Kreativni menadžment u procesima“ na Istarskom Veleučilištu – Università Istriana di scienze applicate.

Za potrebe pisanja svojeg završnog rada na temu „Segmentacija tržišta u visokom obrazovanju“ provodim istraživanje gdje želim utvrditi što je utjecalo na studentov izbor visokoškolske institucije i smjera studiranja te koji su kanali komunikacije korišteni.

Zamolio bih, da ukoliko se slažete s anketom, da istu proslijedite studentima na vašoj instituciji. Anketa je anonimna.

Ujedno molim sve studente za sudjelovanje u ispunjavanju ove kratke ankete kojoj je moguće pristupiti putem dolje navedenog linka. Anketi mogu pristupiti svi studenti neovisno o razini studija ili o statusu studenta (redovni/izvanredni).

Link za anketu: https://forms.gle/zhn2DMuDvBCWsayB9

Unaprijed se zahvaljujem na vašem sudjelovanju u ovom istraživanju.

Marino Učeta

muceta@iv.hr