Obavijest o ispitima iz predmeta prof.dr.sc. Stjepana Krčmara

Pismeni ispiti na Izvanrednom roku iz predmeta Ekologija životinja, Opća ekologija, Anatomija i morfologija kukaca, Hematofagni člankonošci, Ekološki sustavi održat će se 21. srpnja 2020., u terminu od 9 do 12 sati u sobi 201. Studenti koji pristupaju ispitu obvezni su se pridržavati svih propisanih mjera opreza s obzirom na epidemiološku situaciju. U zgradu Odjela za biologiju ulaze pet minuta prije početka ispita u manjim grupama održavajući međusobni razmak od dva metra, obvezno je dezinficiranje ruku, obuće, te mjerenje tjelesne temperature, nošenje zaštitnih maski, klima uređaj u učionici u kojoj se održava ispit ne smije se uključivati. Nakon završetka ispita napuštaju zgradu Odjela u manjim grupama, te rezultate ispita čekaju u dvorištu Odjela za biologiju održavajući međusobni razmak od dva metra. Pri dolasku na ispit predmetni nastavnik će sačekati studente na ulazu u zgradu Odjela, te studenti koji nemaju zaštitnu masku na licu neće moći ući u zgradu Odjela za biologiju i prema tome ne mogu pristupiti ispitu. NOŠENJE ZAŠTITNIH MASKI JE OBVEZNO, KAO I DEZINFEKCIJA RUKU I OBUĆE , TE MJERENJE TJELESNE TEMPERATURE!

U Osijeku, 16. srpnja 2020.