Predstavljanje poslodavaca na Odjelu za biologiju, Nataša Uranjek, mag.ing.agr.

Pozivamo vas na prvo predavanje iz ciklusa Predstavljanje poslodavaca na Odjelu za biologiju koje će održati Nataša Uranjek, mag.ing.agr. direktorica tvrtke PROMO-EKO d.o.o. i Predsjednica Sekcije Zajednice za zaštitu okoliša u gospodarstvu Županijske komore Osijek. Predavanje će se održati 12. prosinca 2019. godine s početkom u 11:00 sati u zgradi Studentskog zbora (u neposrednoj blizini zgrade Odjela za biologiju).

PROMO-EKO d.o.o. tvrtka je koja se više od 10 godina bavi poslovima vezanim za zaštitu okoliša, zaštitom na radu i civilnom zaštitom. Na predavanju ćete saznati koliko je značajna i potrebna zaštita okoliša u gospodarstvu, koji su aktualni trendovi na tržištu rada i koliki je potencijal tržišta, koje se kvalitete i vještine danas cijene kod zaposlenika te kako ih već tijekom studija možete usavršavati.

Predavanje je namjenjeno svim zainteresiranim studentima, a ulaz je slobodan. Pridružite nam se!