Upitnik o dodacima prehrani i pčelinjim proizvodima koji ulaze u njihov sastav

Poštovani,
ovim putem vas želim obavijestiti kako je upitnik o dodacima prehrani i pčelinjim proizvodima koji ulaze u njihov sastav objavljen na slijedećoj poveznici: https://upu-pgz.hr/upitnik/. Upitnik je, uz analize mikrobioloških i kemijskih parametara, odnosno, parametara kvalitete dodataka prehrani i samog meda, važan dio istraživanja pod naslovom: „Kvaliteta i sigurnost dodataka prehrani na bazi pčelinjih proizvoda“, koje se provodi u na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.
Ljubazno Vas molim da isti ispunite te ga proslijedite na ispunjavanje svim svojim kolegama, suradnicima i studentima kako bismo dobili potpuniju i jasniju sliku o tome koliko i kako hrvatski potrošači koriste dodatke prehrani na bazi pčelinjih proizvoda kao i o tome jesu li i koliko takvi proizvodi sigurni.
Ukoliko ste u mogućnosti bio bih zahvalan da predmetni upitnik objavite i na mrežnim stranicama Vaše institucije.

Unaprijed zahvaljujem,
Mario Vujić, mag.ing.bioproc.,univ.spec.oecoing.