Natječaji za studente 8. međunarodne konferencije VODA ZA SVE

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek u suradnji s Građevinskim i arhitektonskim fakultetom Osijek te srodnim sveučilišnim sastavnicama i gospodarskim subjektima, povodom Svjetskog dana voda, organizira 8. međunarodnu konferenciju VODA ZA SVE, koja će se održati na Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek, 21. i 22. ožujka 2019.

Organizacijski odbor 8. međunarodne konferencije VODA ZA SVE raspisao je dva natječaja za studente Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i to:

1. Natječaj za dodjelu Nagrade za najbolji studentski rad na temu Svjetskog dana voda (PDF preuzmite ovdje) i
  2. Natječaj  za dodjelu Nagrade za najljepšu studentsku fotografiju na temu Svjetskog dana voda.(PDF preuzmite ovdje)

izv. prof. dr. sc. Mirna Habuda-Stanić
Organizacijski odbor Konferencije