Anketa za studente Odjela za biologiju, Odjela za fiziku i Odjela za kemiju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Stručna praksa obuhvaća aktivnosti studenata tijekom studija koje u konačnici trebaju pridonijeti rastu zapošljavanja te unaprjeđenju vještina i lakšeg integriranja studenata na tržište rada. Na taj način će se poboljšati kvaliteta, značaj i učinkovitost visokog obrazovanja. Stručna praksa će se organizirati na samim Odjelima u okviru pokušališta, vježbališta i praktikuma. Drugi oblici stručne prakse organizirat će se izvan Odjela i uključivat će, među ostalim, vježbe, terensku nastavu, sudjelovanje u projektima, istraživanje, rad na simulatoru, rad u medijima, računalnom prevoditeljskom programu te posjet relevantnim institucijama i događajima.

Poveznicu za anketu možete pronaći ovdje.