Dodatni natječaj za dodjelu financijskih potpora iz ERASMUS+ programa za individualnu mobilnost studenata

Sveučilište u Osijeku je objavilo dodatni natječaj za dodjelu financijskih potpora iz ERASMUS+ programa za individualnu mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse u inozemstvu.

Natječaj, upute za prijavu na dodatni natječaj i provedbu mobilnosti te prijavni obrasci dostupni su na web stranci:

Rok za prijavu na ovaj dodatni natječaj nije posebno određen, studenti se mogu prijaviti bilo kada, a najkasnije do kraja veljače 2019.

Zbog dostupnosti financijskih sredstava, sve prijave studenata se u pravilu mogu odobriti za financiranje.

Ukoliko bi bilo zainteresiranih studenata za prijavu, važno je naglasiti da se u okviru ovog dodatnog natječaja odobravaju stipendije za stručne prakse koje studenti mogu realizirati do 31.05.2019.

Za sve informacije obratiti se Erasmus koordinatoru Odjela za biologiju
izv. prof. dr. sc. Melita Mihaljević