Poziv na izbornu sjednicu Skupstine Alumni Biolos 25.3.2020. godine

Poziv na izbornu sjednicu Skupštine udruge Alumni BiolOs

Sazivam izbornu sjednicu Skupštine Alumni BioiOs koja će se održati u srijedu 25. ožujka 2020. godine elektroničkim putem.

Predloženi dnevni red:
1. Prihvaćanje zapisnika 1. sjednice Alumni BioiOs u 2019. godini održane 18. prosinca 2019.
2. Izbor članova u tijela Udruge

Obrazloženje:
Sukladno Odluci Upravnog odbora Alumni BioiOs donesenoj 21. veljače 2020. godine i rezultatima javnog glasovanja za izbor predstavnika članova u Skupštini (zaključenog 13. ožujka 2020.) izabrani su sljedeći članovi Skupštine na mandatno razdoblje od dvije godine:

1. Nikolina Bek
2. Senka Blažetić
3· Anita Galir Balkić
4. Mario Jakopec
5· Alma Keglević
6. Irena Labak
7. Ivana Plavšin
8. Vlatko Rožac
9. Magdalena Sikora
10. Matej Šag
11. Dubravka Špoljarić Maronić

Sukladno Statutu, Skupština će na izbornoj sjednici birati članove u ostala tijela Udruge.

Molimo izabrane članove Skupštine da tijekom navedenog dana dostave svoje očitovanje na predložene točke dnevnog reda na e-mail alumni@biologija.unios.hr te sudjeluju u radu elektroničke sjednice.

Poziv možete preuzeti ovdje. (PDF)