Alumni BiolOs – glasanje za izbor članova predstavnika u Skupštini

Pozivaju se članovi Alumni BiolOs da se uključe u postupak izbora za predstavnike članova Udruge u Skupštini u mandatnom razdoblju od dvije godine.

U propisanom roku se kandidiralo 11 članova Udruge:
1. Nikolina Bek, Odjel za biologiju
2. Matej Šag , Odjel za biologiju
3. Mario Jakopec, VODOVOD-OSIJEK d.o.o.
4. Ivana Plavšin, Poljoprivredni institut Osijek
5. Vlatko Rožac, JU PP Kopački rit
6. Dubravka Špoljarić Maronić, Odjel za biologiju
7. Anita Galir Balkić, Odjel za biologiju
8. Magdalena Sikora, Zavod za javno zdravstvo Osječko-baranjske županije
9. Alma Keglević, Upravni odjel za prostorno planiranje, zaštitu okoliša i prirode Osječko-baranjske županije
10. Irena Labak, Odjel za biologiju
11. Senka Blažetić, Odjel za biologiju

To je ujedno i broj kandidata potreban za sastavljanje Skupštine. Predstavnici članova biraju se natpolovičnom većinom glasova svih članova Udruge te vas molimo da potvrdite predstavnike putem glasačkog listića. Popunjavanje glasačkog obrasca zahtijeva minutu vašeg vremena, a ključno je za nastavak rada udruge Alumni BiolOs. Glasovanje traje osam (8) dana, zaključno s 13. ožujka 2020.
Unaprijed se zahvaljujemo na odazivu.
Izbor u ostala tijela Udruge provest će se krajem ožujka 2020. na izbornoj sjednici Skupštine.

Link za Glasački obrazac